19/Вер, 2013

Унікальне фаєр шоу на Вашому весіллі

вогняне шоу, бриз, видування вогню, Амур, Чарда, театр вогню, весілля, фаєр fire life

Представляємо програму на 12 хвилин. Саме відео коротше, через те, що початок не був відзнятий. Отже на відео ролику пропущений номер із партнер поями тривалістю 2:30 хв.

В програмі недовго по тривалості йде номер із дабл стаффами, в якому задіяні двоє людей. Він плавно переходить у наступний, динамічніший номер із поями, з яких вилітають іскри. Зі зміною музики виходить дівчина з вогняними віялами. Після цього починається найцікавіша частина.

піротехніка, вогняний куб, фаєр шоу, весілля, Кузан, Середнє, Богольвар
 

Видування вогню, одразу після нього запалюється піротехнічний стафф. Незадовго з'являються піротехнічні віяла. Дівчина з цим інструментом нагадує метелика, який з великими іскристо-пухнастими крилами літає і виконує різноманітні елементи. Метелика змінює вогняний куб який вражає своїми розмірами і візерунками, котрі видно під час його крутіння. Потім в хід йдуть 2-х фазні піротехнічні пої (з жовтими іскрами і тріском). Після них ще одна порція іскор із червоно-зеленим вогнем. І нарешті, на останок цього блоку унікальне піротехнічне колесо (не тільки для Закарпаття, а й для всієї України)

Тепер вихід молодих - двома маленькими вогняними сердечками вони розпалюють два великі об'єднані серця. Романтики тут вистачає на весь медовий місяць! :)

 

Шоу супроводжується спалахами вогню із фаєр-генераторів. На задньому фоні використано додаткові 4 піротехнічні засоби (колорфуми, спалах 4 м., спалах 7 м, і фонтани)